Українська правда
Економічна правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Справа не лише в пенсійній системі. Чому бідують українські пенсіонери?
Сьогодні середня пенсія українців могла б бути майже удвічі вищою – 6 тисяч на місяць, а не 3,5 тисячі як зараз. Що пішло не так?
Подарунок на 2,7 мільярда доларів. Чому МВФ виплатить Україні гроші "просто так"?
Для підтримки світової економіки МВФ розподілить 650 мільярдів доларів серед 190 країн. Що отримає Україна та чому Володимир Зеленський приписує собі цю перемогу.
Найбільший рантьє країни. Що держава здає в оренду і скільки на цьому заробляє
У держави багато об'єктів нерухомості і мільйони "квадратів", які здаються в оренду. Що отримують українці за це, і чи можна взагалі вважати це успіхом.
Проводимо 16 безкоштовних курсів для IT-спеціалістів на рік. Як і навіщо компанія Yalantis готує нові кадри для галузі
Коли віддалена робота стала новою реальністю, замовники з різних країн почали ще частіше наймати українських розробників. Тепер попит на IT-ринку перевищує пропозицію, і галузь гостро потребує нових кадрів.
Ті, кого не можна називати: на що український бізнес перейменовує фету, коньяк та шампанське
Українські товари з іноземними назвами незабаром зникнуть з полиць супермаркетів. Як виплутуються з цієї історії виробники, і що міняють в своїх товарах, щоб виконати вимоги Євросоюзу.
Корупція та тарифи для Ахметова: за що летять голови в "Укрзалізниці"
УЗ чекає чергова зміна керівництва. Цього разу ініціатором кадрових рішень виступила Рада національної безпеки і оборони. І не спроста. В чому звинувачують керівництво монополії та хто наступний очолить компанію?
Секонд-хенд від 500 євро. Як українська стилістка переробляє старий одяг і продає його по всьому світу
Що таке український апсайкл-проєкт Bettter, одяг якого іноземці розкуповують за лічені години, та як його засновниця Юлія Пеліпас популяризує через бренд відповідальне споживання та вторинну переробку.
Економ, комфорт, преміум та інші класи новобудов: як це впливає на вартість житла
Як забудовники дотримуються галузевих стандартів, хто їх ухвалює, як вони не виконуються і чи варто інвесторам аналізувати пропозиції за "класами".
Як українські телевізори Kivi конкурують із Samsung та LG та коли їх почнуть збирати в Україні. Інтерв'ю із співвласником
Євген Руденко про те, чому в Україні невигідно робити телевізори, а в Росії – вигідно, з якої суми почався бізнес та які телевізори купують українці.
Як повернути гроші за нав'язані мобільні послуги. Інструкція
Абоненти борються з мобільними операторами за право платити лише за замовлені послуги. Поки держава підтримує бізнес, ЕП пояснює, як протидіяти списанню грошей за нав'язаний контент.

УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"