Українська правда
Економічна правда
Публікації

Відомі поети зачитали вірші під час рейсів авіакомпанії WINDROSE
25.11.2021 13:00,  PROMOTED
Авіаперевізник WINDROSE днями здивував пасажирів власних рейсів! Несподівано мандрівники отримали можливість почути улюблені вірші з вуст українських знаменитостей. Їхні виступи відбулися в рамках креативної кампанії «Поезія, яка окриляє!».

WINDROSE

Самоідентичність будь-якої нації та відчуття єдності зі спільнотою неможливо сформувати без культурного підґрунтя. І сучасна поезія безперечно є важливою частиною цього процесу. Адже, як один із видів творчості, сьогодні вона стала джерелом для роздумів та вираження світогляду народів.

WINDROSE

Тож, аби нагадати українцям про вагомість поезії у житті кожного з нас, компанія WINDROSE запросила відомих письменників, акторів та ведучих на борт власних літаків, де вони наживо зачитали улюблені вірші. Серед знаменитостей, які підтримали ініціативу, – Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Павло Матюша та багато інших. Після виступів пасажири мали змогу поспілкуватися із зірковими гостями та отримати автограф на згадку.

WINDROSE

"WINDROSE — це українська авіакомпанія, яка вже 18 років робить свій вклад у розвиток авіації в Україні. Для нас також важливо підтримувати усі заходи, що допомагають відродити національну свідомість. 9 листопада в Україні відзначали День української писемності та мови. Саме це чудове свято надихнуло нас ближче познайомити наших пасажирів із сучасною українською літературою. "Поезія, яка окриляє, з WINDROSE" — це живі виступи сучасних українських митців на наших рейсах. Декламувати вірші будуть відомі українські поети і медійні особистості, які підтримали наш проєкт. Сподіваємося, що завдяки цьому наші пасажири захочуть дізнатися більше про актуальні українські твори, а сама подія залишить приємні згадки про політ", — прокоментувала Анна Рафальська,  директор з маркетингу авіакомпанії.

WINDROSE

Побачити політ із зірковими гостями та першу реакцію пасажирів можна у відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=CpeNfYSB7co

Шанс полетіти з WINDROSE на крилах поезії отримали власники квитків на період з 19 до 26 листопада. Виступи відбуватимуться без додаткових анонсів на обмеженій кількості рейсів у напрямках "Київ – Львів", "Київ – Івано-Франківськ", "Київ – Дніпро" та "Київ – Харків".


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"