Українська правда
Економічна правда
Новини

На спецрахунку НБУ для потреб військових залишилося 10 мільйонів
13.05.2022 11:20
Нацбанк України переказав на потреби військових понад 16,5 млрд грн, на спецрахунку залишилося 10 млн грн.

Нацбанк України переказав на потреби військових понад 16,5 млрд грн, на спецрахунку залишилося 10 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Про спецрахунок для допомоги армії

Станом на 13 травня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Нацбанк відкрив для підтримки Збройних Сил України, становить понад 10 млн грн.

Загалом Національний банк вже переказав на потреби військових понад 16,5 млрд грн, зокрема:

"Усього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано понад 16,55 млрд грн в еквіваленті. Зокрема майже 5 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу)", - звітують в НБУ.

Для допомоги Українській Армії перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces.

Про рахунок для гуманітарних потреб

Станом на 13 травня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Нацбанк відкрив для гуманітарних цілей, становить понад 332 млн грн.

"Зокрема близько половини коштів надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти).

Крім того, Міністерство соціальної політики України, що є отримувачем та розпорядником коштів, які надходять на цей рахунок, вже перерахувало з нього майже 201 млн грн з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії рф", - йдеться у повідомленні.

Для допомоги громадянам, які потерпають від війни, перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/humanitarian-aid-to-ukraine.

Економічна правда

"Економічна правда" тепер у Telegram. Ми відстежуємо, як швидко падає путінський режим, і які компанії приєднуються до бойкоту агресора. Підписатися можна тут.


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"