Українська правда
Економічна правда
Новини

У Мінстратегпромі визначили цілі на 2021 рік
26.01.2021 13:16
У Міністерстві стратегічних галузей промисловості визначилися з основними завданнями цьогоріч, серед них - корпоративна реформа "Укробронпрому" та зростання експорту

У Міністерстві стратегічних галузей промисловості визначилися з основними завданнями цьогоріч, серед них - корпоративна реформа "Укробронпрому" та зростання експорту.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Цьогоріч відомство планує працювати над законодавчою та корпоративною сферами, а також міжнародною співпрацею.

Мінстратегпром має на меті затвердити Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України, а також програми розвитку для низки галузей:

Також відомство працюватиме над реалізацією Державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Продовжуватимуть і роботу над створенням нових холдингових компаній замість концерну "Укроборонпрому".

Далі, державні підприємства стратегічних галузей промисловості буде розподілено у дві державні холдингові компанії: "Оборонні системи України" та "Аерокосмічні системи України".

У Мінстратегпромі хочуть створити Агенцію оборонних технологій на зразок Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США.

"Завдання Агенції полягатиме у впровадженні науково-технічних розробок і нових технологій для створення сучасних видів конкурентного озброєння та військової техніки", - кажуть у відомстві.

Наостанок, у міністерстві хочуть суттєво наростити обсяги експорту від підприємств оборонно-промислового комплексу України.

Економічна правда


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"