Українська правда
Економічна правда
Новини

Уряд поверне пільги на електроенергію за розташування у зоні 30 кілометрів від АЕС
13.01.2021 18:32
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко запевнили, що якнайшвидше вирішать питання тарифів на електроенергію для жителів міст, що розташовуються у тридцятикілометровій зоні від АЕС

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко запевнили, що якнайшвидше вирішать питання тарифів на електроенергію для жителів міст, що розташовуються у тридцятикілометровій зоні від АЕС.

Про це звітує депутат Денис Герман за результатами робочої зустрічі з нардепами, прем’єр-міністром та в.о. міністра енергетики.

"Пропонувалось декілька варіантів повернення цього тарифу: через субсидію та через окремий тариф", - коментує він. За словами Германа, більшість схиляється саме до тарифу. 

Йдеться передусім про міста Нікополь, Марганець та Покров, що відмовилися від централізованого опалення, а отже більше залежні від тарифів на електроопалення.

Так, 13 січня під час засідання Кабмін Денис Шмигаль також доручив Мінфіну та Мінсоцполітики спрямувати субсидії для тих, хто використовує електроенергію для опалення. 

Читайте також: Жертви нових тарифів: як сусіди атомних станцій втратили пільги на електроенергію

Нагадаємо:

Кабінет Міністрів позбавив жителів міст, які розташовані в 30 кілометровій зоні від АЕС, 30% знижки на електроенергію.

Економічна правда


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"