Українська правда
Економічна правда
ПУБЛІКАЦІЇ

Для айтівців готують підвищені податки і перехід на Трудовий кодекс: що треба знати про це
Для розвитку ІТ-галузі депутати створили законопроєкт, який змінює оподаткування сектору. До яких наслідків може призвести його ухвалення?
Що (не) треба казати клієнтам і як гасити конфлікти: алгоритм
Як правильно спілкуватися з клієнтами, щоб не створювати конфліктні ситуації і чому конфлікт не треба придушувати, а треба вирішувати.
"Мінімалка" по 6,5 тисяч: як популізм ламає економічне відновлення
Уряд пропонує до липня 2021 року підвищити мінімальну зарплату на третину. Цю ініціативу слід переглянути – вона створює ризики для економіки.
Від роботів до 5G: як технології змінюють енергетику
Дрони, котеджні мікромережі, "розумні" лічильники, електромобілі як пересувні батареї. Як змінюється глобальна енергетика і коли ці нововведення прийдуть в Україну.
Як бізнесу судитися з державою: ключові рекомендації
Чи варто судитися з контрольними органами і чи можливо виграти судову справу? В описаних нижче кейсах наведені показові випадки судових спорів бізнесу та контрольних органів, у яких бізнес переміг.
Як провести енергоаудит в багатоповерхівці
Енергетичний аудит багатоповерхівки – перший крок до якісного утеплення будівлі та суттєвого зниження сум у рахунках. ЕП з'ясувала, як правильно провести енергоаудит та на що мешканцям звернути увагу.
"Несправедливий курс гривні". Чи побачать українці 30 за долар восени
Курс валют – одна з найбільш обговорюваних тем останнього місяця. Чи варто чекати послаблення національної валюти та курсу на рівні 30, про який говорять Володимир Зеленський та його поплічники.
З 1 серпня держава більше не регулює ціни на газ: що змінилося для населення
В Україні запрацював ринок газу для населення. Які зміни чекають на споживачів та постачальників і що буде з цінами?
Як побудувати прибуткову бізнес-модель Канвас: шаблон і приклади
Що таке бізнес-модель CANVAS, як з нею можна працювати бізнесу, та як вона допомагає зосередитись на створенні цінності продукту чи послуги.
Представник Фонду Розвитку Підприємництва Валерій Майборода: "FinancЕast" – програма ЄС для покращення ситуації в східних регіонах України
20 грудня 2019 року в Україні стартувала програма "FinancEast", що фінансує мікро-, малі та середні підприємства на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"