Українська правда
Економічна правда
Новини

Дві категорії ФОПів можуть приєднатися до "клубу білого бізнесу" із податковими пільгами: які умови
19.06.2024 18:05
Дві катеоргії ФОПів можуть стати учасниками так званого клубу "білого бізнесу", закон про який Верховна Рада ухвалила 18 червня.

Дві катеоргії ФОПів можуть стати учасниками так званого клубу "білого бізнесу", закон про який Верховна Рада ухвалила 18 червня.

Пор це пише Forbes із посиланням на фінальну версію документа.

Так, ФОПам на загальній системі оподаткування, аби приєднатися до "клубу", потрібно виконати три вимоги:

Для ФОПів на спрощеній системі оподаткування третьої групи також потрібно сплачувати податки та зарплату працівникам вище, ніж середні по галузі. Додаткова умова - обсяг доходу має перевищувати 5 млн грн на рік, зазначає видання.

"Учасники "клубу" отримуватимуть різні преференції від податкової. Зокрема, мораторій на документальні пеевірки та скорочення термінів для камеральних перевірок, а також індивідуальні податкові консультації та послуги комплаєнс-менеджера", - йдеться у повідомленні.

При цьому реєстр "білого бізнесу" з’явиться на сайті Податкової через три місяці після набуття чинності закону - стільки часу відвели на підготовку нормативно-правових актів Кабміну і Податковій.

Нагадаємо:

Верховна Рада прийняла закон про "клуб білого бізнесу". Платники податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, включені до переліку, отримуватимуть такі переваги:

Верховна Рада схвалила правку до закону про так званий "клуб білого бізнесу", який рекомендує запровадити економічне бронювання для підприємців, що входять до цього списку.


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"