Українська правда
Економічна правда
Новини

Рада планує передати функції регулятора грального бізнесу Мінцифрі
03.04.2024 11:14
Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики на засіданні 4 квітня планує ухвалити рішення про передачу функцій Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Міністерству цифрової трансформації

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики на засіданні 4 квітня планує ухвалити рішення про передачу функцій Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Міністерству цифрової трансформації.

Про це повідомив народний депутат, заступник голови фінансового комітету Ярослав Железняк.

"Завтра збереться наш Комітет і проголосує законопроєкт про ліквідацію КРАІЛ (Комісії з грального бізнесу). Функціонал передадуть Мінцифрі", – написав нардеп. 

За словами Железняка, відповідне рішення ухвалять на основі двох законопроєктів – урядового №9256 та доопрацьованого самим Железняком №9256-д.

Він наголошує, що в новий законопроєкт увійдуть норми по посиленню покарання за незаконну рекламу, про систему онлайн-моніторингу та інші.

Читайте також: В метро, на бордах, по радіо. Як незаконна реклама азартних ігор захопила українські міста?

Нагадаємо:

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей збирає інформацію, аби перевірити законність реклами азартних ігор на території Київського метрополітену.

Крім цього, комісія наголосила на незаконності зовнішньої реклами азартних ігор у форматі спонсорства, та анонсувала притягнення до відповідальності винуватців.


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"