Українська правда
Економічна правда
Новини

"Сінево" та ДБР досягли згоди: арешт центрального офісу знімуть через суд
27.02.2024 19:48
Мережа лабораторій "Сінево Україна" досягла згоди з Державним бюро розслідувань у справі арешту будівлі лабораторії в Києві. Арешт знімуть в судовому порядку.

ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА, УП

Мережа лабораторій "Сінево Україна" досягла згоди з Державним бюро розслідувань у справі арешту будівлі лабораторії в Києві. Арешт знімуть в судовому порядку.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, що в ході діалогу з представниками ДБР, ними було підкреслено, що будь-який цілеспрямований вплив на діяльність компанії "Сінево", зараз або в майбутньому, в ході роботи над кримінальним провадженням не був навмисним.

"Представники ДБР заперечили будь-які наміри щодо блокування діяльності лабораторії, та запевнили в своїй підтримці і намірі сприяти швидкому розв’язанню питання арешту будівлі компанії в правовому полі", – йдеться в повідомленні. 

Додається, що метою компанії та ДБР є швидке розв'язання проблеми і скасування арешту будівлі в судовому порядку.

Нагадаємо:

Мережа лабораторій "Сінево Україна" заявила про "безпідставний і протизаконний арешт", накладений Держбюро розслідувань (ДБР), на будівлю головного офісу і центральної лабораторії у Києві.

Пізніше у ДБР уточнили, що здійснюють це досудове розслідування ще з 2022 року.

Воно стосується факту вчинення службовцями одного з Міністерств, Фонду державного майна та державного підприємства Українського науково-дослідного інституту нафтопереробної промисловості МАСМА можливого незаконного відчуження цілісного-майнового комплексу державного підприємства.


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"