Українська правда
Економічна правда
Новини

У Мінагрополітики засудили знищення українського зерна після перетину польського кордону
12.02.2024 16:56
Міністерство аграрної політики та продовольства засудило навмисне знищення українського зерна польськими протестувальниками на українсько-польському кордоні

Міністерство аграрної політики та продовольства засудило навмисне знищення українського зерна польськими протестувальниками на українсько-польському кордоні. 

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

"Ми уважно спостерігаємо за ходом розслідування даного інциденту, очікуємо на швидке встановлення та покарання винних", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що розуміють, коли  польські фермери відстоюють свої інтереси в цивілізований спосіб, але цей випадок знищення української пшениці не має нічого спільного з мирними протестами ані з юридичної, ані з моральної точки зору.  

"Вже два роки повномасштабного вторгнення українські аграрії працюють під постійними ворожими обстрілами, зазнають величезних збитків. Вони здобувають це зерно надзвичайно важко і  часом ціною свого життя", - додали в Мінагро.

Також міністерство запрошує польських фермерів до України пересвідчитися, в яких умовах зараз працюють українські аграрії. 4 мільйони малих фермерів в Україні готові поділитися своїм досвідом з польськими колегами.

Нагадуємо:

11 лютого протестуючі біля пункту перетину польсько-українського кордону польські аграрії висипали частину зерна з трьох українських вантажівок, поліція розслідує інцидент.


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"