Українська правда
Економічна правда
Новини

"Прозорро" зекономило "Укроборонпрому" 50 мільйонів на закупівлі газу
14.02.2020 13:40
"Укроборонпром" завершив першу агреговану закупівлю газу для опалення 37 підприємств концерну, економія на закупівлі становила 50 мільйонів гривень

"Укроборонпром" завершив першу агреговану закупівлю газу для опалення 37 підприємств концерну, економія на закупівлі становила 50 мільйонів гривень. 

Підсумки торгів розміщено в системі "Прозорро", передає пресслужба "Укроборонпрому". 

Аукціон завершився 13 лютого, переможцем стала компанія ТОВ "Укр Газ Ресурс" із ціною 4,2 тис грн з ПДВ за 1 тис м куб (з вартістю потужностей). 

У державному концерні готуються до підписання договору з переможцем на суму 204,76 млн грн. В аукціоні взяли участь 8 компаній. 

"Ціни, які ми отримали на відкритому та прозорому конкурсі, є значно більш привабливими, аніж на окремих закупівлях по кожному підприємству. В середньому, економія витрат для підприємств на таких закупівлях становить 11%. Всього за неповних 1,5 місяці 2020 року Концерн зекономив завдяки Прозорро 120 млн грн", – прокоментувала директор департаменту закупівель Надія Бігун.

За даними видання "Наші гроші", фірма "Укр Газ Ресурс" належить зятю ексміністра екології Миколи Злочевського Андрію Кучкову.

Економічна правда


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"