Українська правда
Економічна правда
Новини

Головний фінансист "Нафтогазу" пішов з компанії
08.11.2019 18:50
Заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Коновець покинув посаду, на якій він відповідав за управління фінансовими ресурсами групи

Заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Коновець покинув посаду, на якій він відповідав за управління фінансовими ресурсами групи.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"За п'ять років роботи в компанії під його керівництвом впроваджена система внутрішнього контролю і реалізована єдина інвестиційна та облікова політики групи "Нафтогаз". Серед інших його досягнень - впровадження ефективної моделі управління структурою капіталу, зокрема, вихід на зовнішні ринки запозичень, зниження вартості боргового портфеля Нафтогазу і вартості поточних запозичень", - йдеться в прес-релізі.

Прес-служба також повідомляє, що вже визначена кандидатура фінансового директора, який в подальшому буде відповідати за управління фінансовими ресурсами групи, йде процес оформлення з ним трудових відносин.

Як повідомлялося, у вересні 2019 року Національний банк підтвердив призначення Сергія Коновця на посаду незалежного директора наглядової ради державного "Укрексімбанк".

Нагадуємо:

Про відхід Коновца з посади стало відомо в липні.

За підсумками 2018 року Коновець задекларував дохід в "Нафтогазі" в розмірі 22,7 млн ​​грн.

Коновець працював заступником голови правління "Нафтогазу" з березня 2014 року.

Економічна правда


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"