Українська правда
Економічна правда
Новини

Укргазбанк визнали кращим зі сталого фінансування Нової Європи
11.07.2019 17:45,  PROMOTED
Державний "Укргазбанк" став першим українським банком, що отримав відзнаку європейського фінансового видання  "Euromoney".

PROMOTED

Державний "Укргазбанк" став першим українським банком, що отримав відзнаку європейського фінансового видання  "Euromoney".

Зокрема, банк переміг у авторитетному рейтингу "Award for excellence 2019" в номінації "Кращий банк зі сталого фінансування у Центральній та Східній Європі у 2019 році".

Про це йдеться на сайті видання.

Церемонія нагородження відбулася 10 липня в Лондоні, де був присутній голова правління банку Кирило Шевченко.

Так, експерти рейтингу відзначили стратегічну орієнтацію банку на "зелене" фінансування та визнали його лідером у підтримці екологічно-чистих проектів в Україні.

Як відомо, у 2018 році "Укргазбанк" успішно реалізував половину усіх проектів з відновлюваної енергетики в Україні.

Наразі такі проекти у банківському портфелі складають понад 30% кредитів. Завдяки реалізованим банком "зеленим" проектам вдалося скоротити 1,2 млн тонн викидів парникових газів на рік, а це еквівалентно вилученню з українських доріг більш ніж півмільйона автомобілів.

"Euromoney" – це відоме європейське фінансове видання.

Лише за останній рік у ньому були опубліковані інтерв’ю з майже із сотнею очільників банків та міністрів фінансів з усього світу.

Тож відзнака "Euromoney" – авторитетна нагорода  у банківській сфері, отримати яку прагнуть понад півтори тисячі банків з усього світу.

 


УКР | РУС
Головна | Новини | Публікації | Колонки
©2006-2015 "Економічна правда"